אודות פה זה טיב

מעבדת “פה זה טיב” נוסדה בשנת 2001. בתחילת דרכה “פה זה טיב” הייתה למעבדה המרכזית של רשת “ידיעות תקשורת” הכוללת בתוכה את עיתון “ידיעות אחרונות”, מקומונים ומגזינים נבחרים (דוגמיות). המעבדה עובדת עם מיטב הצלמים בישראל. כמו כן, על לקוחותיה הרבים של המעבדה נכללים גם גדולי משרדי הפרסום בארץ (דוגמיות) הנהנים משרות מהיר ומקצועי.

מעבדת “פה זה טיב”  פתוחה כל יום רצוף החל מהשעה 9:00 ועד השעה 21:00, וממוקמת ברחוב דיזנגוף 261 (פינת רח’ ירמיהו). אנו נותנים שרות מעכשיו לעכשיו, כך שאם נתקעתם בשעת ערב עם הדפסה דחופה, אנחנו הכתובת!

“פה זה טיב”  ידועה בזכות איכות ההדפסה המעולה והמקצועית. אנחנו בעליה הגאים של שתי מכונות ההדפסה “Frontier 570 Mini Lab” ו-“Epson STYLUS PRO 11880”.

מכונת הMini Lab –  מדפיסה על הנייר האיכותי ביותר מבית FUJI. הנייר ידוע ברוויון הצבע ומודפס עד לגודל 30X45.

מדפסת ה Epson– מדפיסה על ניירות מיוחדים ומגוונים באיכות הגבוהה ביותר. והצבעים הם צבעי Chrome מקוריים של חברת EPSON. אנו מדפיסים הגדלות עד רוחב 160 ס”מ. אפשרות נוספת מיוחדת היא הדפסה  על בד קנווס מקורי של EPSON.

מעבדת “פה זה טיב”  מחולקת למספר מחלקות: מחלקת קאפה, למינציה ומיסגור במקום. העבודה נעשית במקום עצמו תוך כדי הקפדה על מקצועיות ומהירות. אנו מחזיקים מלאי של מצלמות קומפקט, ריפלקס ומצלמות וידאו. כל המצלמות בעלות אחריות מהיבואן הרשמי למשך 2-4 שנים וכוללות חוברת הדרכה בעברית. אפשר להתאים לכל מצלמה נרתיק, כרטיס זיכרון, חצובה, פלאש ועוד

בנוסף, המעבדה מספקת שירותים רבים נוספים. החל משירותים  משרדיים שונים כגון צילום מסמכים, הדפסת מסמכים, פקס, כריכה ולמינציה ועד לשירותים דיגיטלים כגון: העברה מקלטות לDVD, שחזור תמונות ישנות, שירותים גרפיים מגוונים ושירות שיחזור כרטיסי זיכרון.

adminאודות