שווה הצצה (הפוסט הראשון!!!):

נטלי צבילינגר

הייתה אצלנו במעבדה אתמול, וסיפרה לנו שהיא מציגה ב-"SHINE", בית קפה קטן ונחמד הממוקם בפינת רחוב שלמה המלך – פרישמן. בעיקרון על ההזמנה כתוב "מאי 2012", אבל היא אמרה שהיא עדיין מציגה שם.

נטלי היא צלמת בלתי רגילה ואחת הבודדות שנשארו בכדור הארץ שעדיין מצלמת בשיטה האנלוגית, וגם עושה את זה בצורה מושלמת (והכל, אני חייבת לציין, נעשה ללא כל עריכת מחשב שהיא. נטלי היא טכנופובית להחריד.) כשאשר היא מביאה לנו את הסרטים שלה להדפסה וסריקה אנחנו אף פעם לא יודעים למה לצפות! (זאת אומרת, אנחנו כבר כן.. כי אנחנו כבר מכירים את כל השיגעונות והקונצים שלה בעל פה…) פריים על פריים על עוד פריים, שקופיות, קרוסים, ונגטיבים משנות השמונים, זה ברגיל אצלה. וזה מה שהופך את העבודה איתה לכזאת מרתקת. הצילומים הנדירים שלה הופכים את הסיטואציות הרגילות ביותר לחוויה יוצאת דופן  המרגשת את הצופה כל פעם מחדש. ועל אף כל השיגעון, העבודה שלה היא קפדנית ומסודרת, והכל מתבצע לפי הדרישות המחמירות והמותאמות לה במיוחד (אנחנו מפחדים לא לתת לה עבודה מושלמת, זה מסוכן להתעסק עם נטלי 🙂 ).

חוץ מצילום, צבילינגר עוסקת גם בהדפסות משי מיוחדות, בעלות אמירה פוליטית, אשר לא דומות לשום דבר שראיתי בעבר (לא הרבה יודעים, אבל הדפסות משי ידניות הן דבר מסובך מאוד, אשר דורש המון השקעה והרבה מאוד זמן). במיוחד אצל נטלי, שאוספת וקונה את הבדים והחומרים שלה במקומות השכוחים והמרוחקים ביותר ברחבי העולם. פעם היא סיפרה לי שבשביל לסרוג צעיף היא נסעה לאיזה כפר נידח בקצה השני של העולם רק בשביל לקנות קצת צמר של אלפקה.

כזאת היא נטלי. 🙂

אז אם בא לכם להתרשם קצת יותר, כנסו לאתר המרתק שלה:

http://www.nataliezwillinger.com/

*עוד על נטלי:  http://e.walla.co.il/?w=/274/775731

ועל לומוגרפיה:  http://www.lomography.com/