שווה הצצה (פוסט מספר 2) !

Pozetiv People יקרים,

השבוע אני רוצה לספר לכם על תערוכה של לקוחה נוספת שלנו, שהיא אולי קצת פחות מופרעת מנטלי, אבל בהחלט לא פחות מרתקת ממנה. קוראים לה ורוניק כהן הנדלס, היא ילידת פריז ובת למשפחה לא רגילה.. וכשאני אומרת משפחה לא רגילה, אני מתכוונת לזה שאחותה יכולה להכנס לחנות, להפוך את כולה בפחות משתי דקות, וכשהיא יוצאת, עדיין כולם מחייכים ושמחים :).

אז התערוכה נקראת "METAMORPHOSIS" ובה ורוניק חוקרת את מושג ה"נשמה" ביצירותיה דרך הרגש. "יש להתמסר בצורה טוטאלית" היא אומרת. לכל יצירה יש שני צדדים, כמו הדיכוטומיה הנפשית וכמו ההפרדה החזקה בין גוף לנפש ובין חומר לרוח."

הזמנה לתערוכה. מתקיימת בין התאריכים 9.6-5.7.2012

בתערוכה, המוצגת בגלריה של עמליה ארבל בנמל תל אביב, מוצגים פסלי גבס, בד ואינסטלציות עם אובייקטים פלסטיקיים, כמו כן ציורי אקווראלים וציורי אקריליק על בד ועץ. פנטזיה ועומק לא חסר. הרבה צבעים, וחומרים שונים. חלקם אף נמצאו ברחוב ומוחזרו מספר פעמים. כמו למשל פסל נדנדת חד הקרן, המוצגת באולם הראשי. הוא התחיל כזברה אכולת תולעים שהייתה מוטלת בצד המדרכה, מחכה למשאית הזבל, שהפכה לסוס, שהפך לסוס-נדנדה, שהפך לבסוף לנדנדת-חד-קרן 🙂

במוצ"ש האחרון, בערב הפתיחה, צוות פה זה טיב יצא להתרשם מהתערוכה!

צוות "פה זה טיב" והאמנית בכבודה ובעצמה

צוות פה זה טיב והאמנית בכבודה ובעצמה, ורוניק כהן הנדלס

הפתיחה הייתה מאוד חגיגית והאווירה מאוד אוהבת, שכן הרבה מאוד חבר'ה מהשכונה (התערוכה נמצאת במרחק של כ-5 דקות הליכה מהמעבדה שלנו) וגם כל החברים הטובים, חלקם מכירים את ורוניק עוד מהימים שהיו גרים ביחד בפריז, נכחו באירוע ותמכו בורוניק ברגע הגדול הראשון שלה. מה שאנחנו הכי אהבנו הוא הצניעות והביישנות המקסימים שלה שנתנו לנו להרגיש ממש חלק מהמשפחה :).

אז לסיכום, אנחנו מאוד ממליצים ללכת, במיוחד אם אתם באיזור הנמל וחשקה נפשכם במעט תרבות ואמנות!

שיהיה לכולכם סוף שבוע רגוע ומלא חוויות. אל תשכחו לצלם! 🙂

התערוכה תרוץ בין התאריכים 9/6-5/7/2012 ברח' שער ציון 3 תל אביב (פינת הירקון 307)

ב'-ה' 11:00-13:00 ; 17:00-20:00  ; ו' 11:00-13:00   מוצ"ש 20:00-22:00

טל': 054-4759808 ;  03-5444399